Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź poniższe pytania przed tym, jak do nas napiszesz!

BlazingPack

Aby to uczynić musisz napisać stosowną prośbę w zakładce "Kontakt". Wszystkie "trolle" będą z góry odrzucane.
Oczywistą rzeczą jest, że nie mamy do niego dostępu, dbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz prywatność dlatego nigdy nie ujrzysz jakichkolwiek form wycieków!
Jeżeli Twój serwer należy już do naszej sieci ochronnej, to podobnie jak w przypadku dostępu do kont premium odpowiadamy NIE. W trosce o bezpieczeństwo graczy oraz serwerów hasła oraz dane serwerowe zostają wiecznie anonimowe, nigdy nie ujrzysz żadnej formy wycieku z naszej strony!
Grając na naszej paczce niemalże nie będziesz w stanie zauważyć różnicy w płynności gry ze względu na możliwie największe jej zoptymalizowanie. Na dodatek do paczki dołączony został Optifine dzięki któremu możesz zauważyć nawet przyrost klatek na sekundę.

Problem z grą

Wyłącz opcję Optymalizacja wątkowa (lub Threaded optimizations) w ustawieniach NVIDIA (jeżeli posiadasz kartę Nvidia).
Ewentualnie wyłącz opcję Vsync w ustawieniach graficznych Minecrafta oraz włącz Smooth FPS w zakładce Performance.
Jedną z przyczyn może być zainstalowany wcześniej (SKLauncher) który dodaje swoje pliki do gry przez co BlazingPack się nie uruchomi. Aby naprawić problem zamknij minecrafta, wejdź w folder %appdata%, poszukaj folderu .minecraft, następnie usuń folder "libraries" i uruchom grę na nowo. Użyj do oryginalnego launchera lub shiginima. Po uruchomieniu gry pliki pobiorą się na nowo, a sam problem powinien ustąpić.
Jedną z najczęstszych przyczyn jest przypisanie zbyt małej ilości ramu do gry. Sprawdź ile posiada Twój client wchodząc do gry i wciskając klawisz F3. Po prawej stronie na górze znajdują się informacje o ilości zużywanego / posiadanego RAMu oraz procentowe obliczanie zużycia. Jeżeli gra zużywa cały przypisany do niej ram należy zwiększyć jego ilość. Możemy to zrobić wchodząc w opcje launchera. Opcje uruchamiania -> zaznaczamy "Ustawienia zaawansowane" -> wybieramy wersje na której gramy -> zaznaczamy "Argumenty JVM" -> w polu "-Xmx1G" zmieniamy wartość na większą, domyślnie ustawiony jest jeden gigabajt. Możemy również wpisać zamiast "1G" przykładowo "1500M" czyli półtorej gigabajta. Należy również pamiętać ile posiadamy ramu w swoim komputerze (prawym na mój komputer -> właściwości).
Przyczyną problemu może być nałożony limit w ustawieniach komputera. Aby sprawdzić czy nasza java jest limitowana na wszystkie aplikacje wejdź w (Start -> uruchom -> wpisz "cmd" -> wpisz "java -version") Jeżeli będziemy mieli tam przykładowo informacje (Picked up _JAVA_OPTIONS: -Xms256M) co oznacza właśnie limitowane wszystkim aplikacją ilości ramu. Aby to naprawić wejdź w panel sterowania -> System i zabezpieczenia -> System" lub kliknij prawym na "Mój komputer -> właściwości". Następnie wybierz opcje "Zaawansowane ustawienia systemu -> zmienne środowiskowe. Wyszukaj tam zmiennej odpowiedzialnej za limitowanie RAMu i ją usuń.
Rozwiązanie błędu "java.lang.illegalargumentexception invalid uuid string sessionid" jest bardzo proste. Skorzystaj z innego launchera, np. shiginima lub oryginalny minecrafta.
Problem nie leży po stronie paczki lecz optifine. Nagraliśmy poradnik jak naprawić problem. Zapraszamy do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=FVm5H-TFnRo