LOGOWANIE - NON PREMIUM

Innowacja w świecie minecraft! Koniec z logowaniem się na serwerach za pomocą komendy: /login hasło

Zalety naszego logowania NON-PREMIUM

Bezpieczeństwo

Wiele osób nie jest świadomych zagrożenia ze strony niezaufanych serwerów i używają wszędzie takiego samego hasła przez co tracą dostęp do swojego konta. Nasze unikalne logowanie utrudni złodziejom włamywanie się na twoje konto NON-PREMIUM.

Wygoda

Koniec z zapominaniem hasła. Dzięki tokenowi wbudowanemu w paczkę BlazingPack.PL nie będziesz musiał już logować się do gry.

Szybkość

Twoje konto jest autoryzowane tak szybko jak konto gracza premium, wchodzisz natychmiastowo do gry bez konieczności logowania się. Dobrze wiemy jak cenna jest każda sekunda na starcie gry!

Prostota

Żeby mieć zawsze dostęp do swojego konta wystarczy zapisać w bezpiecznym miejscu swój token, nic prostszego.

Jak to działa?

Dotychczas serwery weryfikowały Twoje konto po wpisaniu odpowiedniego hasła. Niestety wiele osób używa identycznego hasła na wielu serwerach, przez co występowało mnóstwo włamów na konta. Dla dobra graczy NON-PREMIUM serwerów takich jak CraftCore, MC4U oraz MCHC postanowiliśmy z tym skończyć! W paczce blazingpack każdy użytkownik po jej zainstalowaniu otrzymuje swój unikalny TOKEN, czyli specjalny klucz dostępu do twojego konta, który służy do logowania się na serwerze dla graczy NON-PREMIUM. Znajduje się on w %APPDATA%/.blazingpack w pliku blazing_pack_token.txt wraz z przekazem, z którym należy się zapoznać. PAMIĘTAJCIE, aby NIE pokazywać tokena osobom trzecim! Gdy wchodzimy na serwer gdzie zostało wprowadzone nasze nowoczesne logowanie, nie będziemy musieli się już logować porpzez komendy i powinniśmy otrzymać informację typu: "Zostałeś zalogowany automatycznie!"
UWAGA!
Jeżeli nie chcesz stracić dostępu do swojego konta pamiętaj o poniższych punktach:
1) Pod żadnym pozorem NIE POKAZUJ NIKOMU klucza twojego TOKENu!
2) Przed formatowaniem komputera lub usuwaniem plików minecraft, skopiuj swój TOKEN i zapisz go w bezpieczym miejscu.
3) Gdy będziesz chciał zagrać na swoim koncie na innym komputerze, będziesz musiał skopiować tam swój token. Jeżeli na drugim komputerze jest zarejestrowane konto zabezpiecz również tamten token.
4) Jeżeli na serwerze jest taka możliwość, przypisz E-mail do swojego konta. Będziesz mógł wtedy łatwo odzyskać dostęp do swojego konta NON-PREMIUM.

Przypisywanie email do konta
Na niektórych serwerach mamy możiwość przypisania emaila do konta NON-PREMIUM. Daje to nam możliwość odzyskania naszego konta, jeśli np. utracimy TOKEN. By przypisać email do konta musimy użyć komendy /email (serwer powinien sam zapytać nas o email, podobnie jak na poniższym screenie)
Okres ważności konta
W zależności od serwera okres ważności dostępu do konta może się różnić. Przykładowo gdy nie będziesz wchodził/ła na CraftCore.pl przez ponad dwa miesiące, konto straci ważność jako twoje i inny gracz będzie mógł je przejąć.

Nie mogę wejść na swoje konto!

Jeśli nie możesz wejść na swoje konto i pokazuje Ci się komunikat w stylu: może oznaczać to następujące problemy:
1) Próbujemy wejść na konto kogoś innego gdzie przypisany jest token innej osoby.
2) Zrobiliśmy format komputera i wygenerował się nowy token. Jeżeli nie mamy kopii zapasowej - tracimy dostęp do konta.
3) Klucz tokenu znajdujący się w %appdata%/.blazingpack został zmodyfikowany lub plik z tokenem został usunięty i wygenerował się nowy.
Niektóre serwery posiadają funkcje przywracania dostępu do swojego konta poprzez potwierdzenie adresu email, wystarczy wcześniej podać go gdy serwer się o niego zapyta.

Procedura odzyskiwania konta

Procedura odzyskiwania konta jest bardzo prosta:
1) Gdy będziesz próbował/ła wejść na konto do którego straciłeś/aś token, serwer zapyta się o podanie adresu email który przypisałeś/łaś do swojego konta NO-PREMIUM.
2) Jeżeli podasz poprawny adres e-mail, wówczas na podany e-mail zostanie wysłany 4-znakowy kod, który następnie należy przepisać na czacie w celu potwierdzenia.

Co zrobić gdy gramy na koncie NON-PREMIUM i aktywujemy konto PREMIUM?

W zależności od serwera, może to działać różnie. Na przykład na serwerze CraftCore.pl dalej będziemy grać jako NON-PREMIUM do momentu aż nasze konto nie zostanie przełączone w tryb PREMIUM, ale stanie się to dopiero przed rozpoczęniem nowej edycji, ponieważ przy zmianie trybu konta zaczyna się na nowo i tracimy swoje przedmioty, rangi, gildie, statystyki oraz inne przywileje. Jest to zabezpieczenie, aby nikt nie mógł ukraść czyjegoś konta NON-PREMIUM aktywując sobie na ten nick PREMIUM.